Şartlar ve Koşullar

Kuponly.com

Bu web sitesinin kullanımı alt kısımdan erişebileceğiniz Şartlar ve Koşullar ile belirlenmektedir. Ayrıca bu internet sayfasına her yeni ziyaretinizde bu koşullar geçerliliğini sürdürecektir.

Kuponly.com hakkında

Kuponly.com nedir? Kuponly, trendyol indirim kodu, n11 kupon kodu gibi mağazalardan indirimli internet alışverişi yapabilmenizi sağlayan bir kupon kodu sitesidir. Binlerce mağazanın indirim kampanyalarını, indirim kodlarını, ücretsiz kargo fırsatlarını sizler için özenle seçerek basit ve ulaşılabilir bir şekilde kullanımınıza sunar.

Kupon ve Kampanyalar

Kuponly.com adresindeki mağazaların bizlere sunduğu indirim kampanyaları, indirim kodları gibi fırsatlar ile bizim sayfamızda bulunan avantajların gösterebileceği farklılıklardan (süresi biten kuponlar, kullanım sınırına ulaşmış kodlar vs.) Kuponly sorumlu tutulamaz.

Kuponly yalnızca sizlere sunduğu kuponların kullanım şekillerinden sorumludur. Herhangi bir kupon kodunda oluşan veya oluşabilecek aksaklıklardan Kuponly.com sorumluluk kabul etmez.

E-bülten Aboneliği

Kuponly.com e-mail aboneliğine üye olduğunuz takdirde internet sayfasına eklenen kuponlar anında e-posta adresinize iletilir.

E-bülten ile ilgili herhangi bir sorun yaşadığınızda https://kuponly.com/iletisim/ adresinden bize ulaşabilir, destek alabilirsiniz.

Gizlilik

Kuponly.com kişisel verilerin korunumu kanununa uygun olarak sizlere ait hiçbir veriyi 3. kişilerle dolaylı veya direkt olarak paylaşmaz, satmaz ve herhangi bir platformda yayımlamaz.

Onayınız Dahilinde

Eğer Kuponly.com’a giriş yaptıysanız burada yazılanları kabul etmiş sayılırsınız. İleriki zamanlarda Hüküm ve Koşullarımızda gerçekleşebilecek değişikliklerde dikkatinizi çeken veya yanlış bir durum fark ederseniz bizimle https://kuponly.com/iletisim/ sayfasından ya da info@kuponly.com e-posta adresinden irtibata geçerek detaylı bilgi edinebilirsiniz.